• Industrietor Rolltor
  • Industrietor Rolltor

Profil firmy & Historie


EFAFLEX - vratové a bezpečnostní systémy

Při svém založení v roce 1974 byla firma EFAFLEX první firmou na světě, která se zabývala výhradně rychloběžnými vraty. A to zcela vědomě! Protože z této vize vychází náš náskok již od prvního dne. Dnes je EFAFLEX výrobce ovlivňující trh rychloběžných vrat. Firma zaměstnává více než 950 zaměstnanců po celém světě. Hlavní sídlo firmy EFAFLEX je v bavorském Bruckbergu. Odtud je také spravována prodejní síť, která se od roku 1994 rozprostírá na všech pět kontinentech. EFAFLEX nabízí inovační a kreativní inženýrské umění z Německa.

 

EFAFLEX - 40+ let úspěchů

S rychloběžnými vraty EFAFLEX se rozhodujete pro technologii s vedoucím postavením ve světě a profitujete exkluzivně z našeho technického náskoku. Vlastní výzkum a vývoj jsou u firmy EFAFLEX důležitou součástí podnikové filozofie. Tak zajišťujeme trvalý pokrok. Zaujímat celosvětově nesporně vedoucí postavení v oboru technologie není snadné, ale pro Vaši úspěšnou budoucnost vyvíjíme i nadále revoluční systémy vrat. Naše prodejní síť se rozprostírá na všech pěti kontinentech, s dceřinými společnostmi v Německu, Rakousku, Slovinsku, Česku, Polsku a Nizozemsku.

Kvalita

Jako první mezi výrobci rychloběžných vrat nechává firma EFAFLEX od roku 2005 testovat u všech svých vrat životnost prostřednictvím renomovaného institutu IFT Rosenheim (Institut für Fenstertechnik). Od roku 2008 jsou tak všechna vrata pravidelně certifikována. Rychloběžná spirálová vrata typu EFA-SST®, EFA-STT®, stejně jako rychloběžná skládací vrata EFA-SFT®, byla posledním zkušebním protokolem certifikována na více než jeden milion otevíracích a zavíracích cyklů.