Kariéra

Efaflex je od svého vzniku rodinnou firmou a přátelská atmosféra panuje ve společnosti dodnes. Rozvoj firmy je postaven na budování dlouhodobých vztahů a respektu ke klientům i vlastním zaměstnancům. Pokud se o naší firmě chcete dozvědět víc nebo máte přímo zájem o práci, napište nám. Stále máme zájem o šikovné lidi bez ohledu na věk, kteří s námi chtějí vyrábět nejrychlejší vrata pro klienty na celém světě.

Naši lidé jsou pro nás to nejdůležitější. Pokud se stanete součástí EFAFLEXU, budete využívat mnoho výhod. Mezi ty nejzajímavější patří:

13., 14. mzda a
roční odměna
Příspěvky na dopravu,
zdraví a penzi
Dotované obědy
a večeře
25 dnů dovolené
Zdravotní volno

Volné pracovní pozice

    • INŽENÝR KVALITY
    • zobrazit více zobrazit méně

    INŽENÝR KVALITY

    Pokud je pro Vás kvalita důležitou součástí profesního života a chtěl/a byste uplatnit svoje znalosti v mezinárodní strojírenské výrobě, která si na kvalitě svých výrobků velmi zakládá, ozvěte se nám. Hledáme motivované lidi, kteří mají chuť ukázat své schopnosti a nebojí se nových výzev.

    Co Vás čeká?

    • Nastavování a optimalizace procesů kvality napříč organizací v souladu s ISO 9001 (tvorba interních směrnic, správa standardů ISO 9001, rozvoj systému řízení kvality).
    • Aktivní řešení kvalitativních problémů ve  výrobě (analýzy, technické návrhy, společná řešení, následná kontrola).
    • Každodenní komunikace s výrobou, technologií a dodavateli při řešení reklamací.
    • Provádění interních auditů a spolupráce na externích auditech.

    Jak si Vás představujeme?

    • Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a chcete se aktivně podílet na zajištění vysokého standardu kvality výroby nejrychlejších vrat na světě.
    • Jste stabilní osobnost s praxí v oblasti zavádění a řízení kvality ve větší výrobní společnosti.
    • Velmi dobře se vyznáte v požadavcích normy ISO 9001.
    • Aktivní komunikace v německém jazyce Vám nečiní problémy.
    • Nemusíte být IT specialista, ale uživatelsky ovládáte MS Office, především Excel. Pokud máte zkušenosti i se systémem SAP, je to pro Vás dobrá výhoda do začátku.

    Na co se můžete těšit?

    • Jedná se o samostatnou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu technicky smýšlejících lidí.
    • Dáme Vám jistotu velmi slušného měsíčního výdělku.
    • Společně budeme pracovat na Vašem dalším profesním rozvoji a vzdělávání.
    • Nabízíme zajímavé finanční a sociální výhody (13. a 14. mzda, 37,5 hodinová týdenní pracovní doba, firemní jídelna s dotovaným stravováním, 25 dnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, příspěvek na dopravu, volnočasové aktivity a další).

    Pro bližší informace kontaktujte: Marie Blážová, personalistka, tel. +420 381 201 340| Mob. 727 822 451| kariera@efaflex.cz

    • Pokud máte chuť jít do toho s námi, budeme moc rádi za Váš životopis. Určitě se ozveme.

    Odeslání životopisu