Proč zvolit vrata EFAFLEX pro svůj projekt?

Rychloběžná vrata EFAFLEX jsou nejrychlejší průmyslová vrata na světě. Kromě výjimečné rychlosti, jsou také oblíbená pro svoji spolehlivost, dlouhou životnost a velký výběr z více než 65 typů vrat. Není výjimkou, že správně servisovaná vrata spolehlivě fungují i 20 let. Ve všech zmiňovaných ukazatelích vrata EFAFLEX dosahují lepších výsledků než ta konkurenční.

 

Ušetřete si čas i práci

Každý architekt i projektant se může spolehnout na naši podporu. Zájemcům o spolupráci jsou k dispozici naši specialisté s bohatými zkušenostmi s přípravou a realizací i těch největších zakázek, včetně těch speciálních. Ušetříme váš drahocenný čas, stejně jako to dokáží naše vrata všem klientům.

Ulehčete si práci a ozvěte se nám
  • Rychlost až 4 m/s
  • Dlouhá životnost a spolehlivost
  • Garantovaný počet cyklů
  • Široký výběr a řešení na míru
  • Úspora nákladů na energie

Vybrané realizace

Statisíce vrat EFAFLEX přinášejí měřitelný užitek našim klientům na celém světě. Podívejte se na vybrané příklady z České republiky, kde naše vrata pomáhají firmám k rychlejšímu fungování a lepším výsledkům.

Vrata EFAFLEX ve firmě LaLorraine

Kde vládne mráz – La Lorraine

Aktivní přístup k inovacím, investice do nových technologií a důkladné vnímání potřeb zákazníků jsou společné…

Rychloběžná vrata v sýrárně – Madeta

Tradice výroby sýrů, která se v jižních Čechách předává z otce na syny již více…

Čistý provoz – Teva Czech Industries

Čistota je pojem, který se dá vykládat různě. Jak vypadá ta absolutní, v opravdu čistých…

Pro snadné a přesné plánování

Úspěch každého projektu začíná plánováním. Aby to bylo co nejjednodušší a nejpřesnější, je tu řešení pomocí BIMobject®, které vám umožní snadno a online integrovat rychloběžná vrata EFAFLEX přímo do vašich plánů v uživatelsky přívětivém nástroji pro digitální modelování budov.

Všechny potřebné údaje o našem portfoliu rychloběžných vrat, včetně informací o velikosti či materiálu, si můžete jednoduše stáhnout pomocí řešení BIMobject. Vybírat si můžete ze tří nejrozšířenějších datových formátů Revit, ArchiCAD a AutoCAD. Rádi vám zašleme také 2D/3D modely našich vrat, abychom vám zjednodušili práci. Součástí naší nabídky je i kontrola výkresové dokumentace i splnění individuálních požadavků, například na lakování nebo úpravy vrat na míru dle konkrétních potřeb.

Rádi vám pomůžeme s vaším projektem,
kontaktujte nás

Radek Soukup

Technik oddělení prodeje EFAFLEX