Inteligentní síťové propojení rychloběžných vrat

Internet věcí – anglicky Internet of things se zkratkou IoT – je termín, se kterým se potkáváme čím dál častěji. Jednoduše řečeno se jedná o ovládání přístrojů na dálku přes internet. Stejně jednoduše, jako si můžete přes mobilní telefon před svým příjezdem zatopit na chalupě, můžete mít pomocí mobilní aplikace pod kontrolou stav a provoz rychloběžných vrat EFAFLEX.

Kompletní přehled všech vrat

Mít všechna vrata EFAFLEX pod kontrolou pomocí mobilního telefonu nebo jiného mobilního zařízení je teď opravdu snadné. Stačí si pořídit aplikaci EFA-SmartConnect, která je vyvinuta pro operační systémy Android a iOS. Tato uživatelsky přívětivá aplikace s využitím technologie EFA-SmartConnect® umožňuje přehledné centrální monitorování a v aktuálním čase zobrazuje stav všech vrat. Podle principu „diagnostika – servis – údržba“ tak lze včas zabránit poruchám a předem naplánovat údržbu, čímž dochází k minimalizaci prostojů a snížení provozních nákladů. 

Optimální servis na jedno kliknutí

Velmi efektivně funguje EFA-SmartConnect® i v případě poruchy: pomocí aplikace můžete zprávu o poruše ihned odeslat přímo k našemu servisnímu týmu. Pro komunikaci se servisními techniky firmy EFAFLEX tak stačí jedno kliknutí v aplikaci, aniž byste museli cokoli dohledávat nebo shánět kontakty, což významně zrychluje procesy a snižuje prostoje.

Maximální zabezpečení dat

Stejně jako jsme precizní při výrobě rychloběžných vrat, zaručujeme i bezpečnost vašich dat. O tom, které informace se k nám budou odesílat, rozhodujete vždy vy. Výměna údajů probíhá pouze prostřednictvím vědomého přenosu dat do servisní služby a přenos dat je maximálně zabezpečen. Díky použití moderního šifrování „end-to-end“ zůstávají všechny informace zabezpečené a důvěrné.

Inovativní funkce na minimálním prostoru

Se zavedením aplikace bude modul EFA-SmartConnect® nainstalován do ovládání všech vrat. Tento modul trvale odesílá do aplikace zprávy o stavu všech vrat a umožňuje tak přímý přenos poruchových stavů nebo vámi schválených servisních příkazů do firmy EFAFLEX.

Jaké výhody vám aplikace přinese:

  • Všechna vrata přehledně ve vašem smartphonu.
  • Jednoduché a přehledné plánování prací údržby a oprav.
  • Rychlá diagnostika problémů a digitální hlášení servisu přímo firmě EFAFLEX.
  • Zamezení prostojům a zbytečným nákladům.
  • Je možné použít stávající WiFi.
  • Rozhodování o údajích zůstává ve správě uživatele.
  • Registrace není nutná.
  • Nezávislá na sítích mobilních operátorů.

Sdílet