Nepřekonatelná spirála EFAFLEX

Je nejrychlejší a nejspolehlivější. Důvod? Inovativní inženýrství, nové technologie, jedinečná konstrukce, integrované vyvážení a dokonalé zpracování. To vše dělá naši spirálovou technologii jedinečnou a naše klienty doopravdy spokojené.

Plným tempem

Rychlost může být i hezká. Mrkněte se, nezabere vám to ani moc času.

Přínosy inovací

Nejvyšší rychlost
Unikátní systém navíjení vratového listu, který šetří místo, a dokonalé vedení listu ve spirále – to jsou důvody, proč jsou naše vrata nejrychlejší.
Nejdelší životnost
Jedinečná technologie ve spojení s prémiovou kvalitou
a precizním zpracováním zajišťují našim vratovým systémům životnost, kterou nikde jinde nenajdete.
Rozmanité provedení
Rychloběžná vrata si můžete vybírat v různých provedeních. Nejrychlejší kruhová spirála je nejčastější volba. Pokud je málo místa, na řadě je oválná spirála nebo nízké nadpraží.

Novinky z inovací

Vrata s ochranou proti mechanickému proniknutí

To jsou nová vrata EFA-SST®-L SECURE, která odolají i pokusu o vloupání. Po stanovenou dobu vydrží nápor různého nářadí, stejně jako akumulátorových vrtaček a rázových nástrojů (kladivo, sekáč, atd). A to díky zesíleným lamelám, řetězům závěsů i vedení lamel. Vrata EFA-SST®-L SECURE  jsou zařazena a certifikována do třídy odolnosti WK4 (RC4) podle DIN V ENV 1627, jsou proto vhodná pro budovy a prostory, ve kterých se skladují cenné předměty, kvalitní materiály nebo drahé přístroje jak u institucí, tak i soukromých osob.

EFA – TRONIC: nové řízení

Maximální funkčnost, kompaktní provedení  a moderní design charakterizují nové řízení EFA – TRONIC, které je uložené v černé polykarbonátové skříni. Základními rysy  jsou vysoce stabilní konstrukce, plná kompabilita a vysoký výkon. Je možné vybírat z více než 20 vstupů, stejně tak z nových bezpečnostních funkcí a tří BUS systémů.

Laserový skener EFA – SCAN

Celosvětově první laserový skener pro horizontální použití před a za vraty. EFA–SCAN je generátorem impulzů a bezpečnostním systémem zároveň a poprvé zabírá kompletně celou oblast před vraty – díky inteligentnímu  rozpoznávání směru pohybu je spolehlivější než všechny ostatní technologie.

Světelná mříž

Rychloběžná vrata s jedinečným bezpečnostním systémem. Infračervená světelná mříž EFA –TLG přezkoušená TÜV je celosvětově jedinečná a s úplným samočinným sledováním. Montuje se přímo do bočních vedení vrat.