Kde sídlí rychlost – Stratos Auto

Už téměř čtvrtstoletí firma STRATOS AUTO úspěšně působí v oblasti prodeje a servisu užitkových i osobních vozidel. Společnost, která od svého založení neustále rozšiřuje portfolio služeb, dokázala také velmi rychle vybudovat profesionální prodejní i servisní zázemí. Díky tomuto faktu a dlouholetým zkušenostem zvládá řešit veškeré požadavky svých klientů, kterých není málo. Široké spektrum služeb na špičkové úrovni nabízí pro zákazníky značek IVECO, BMW a Fiat Professional. A co mají společného autosalony, vystavené vozy a rychloběžná vrata EFAFLEX? Kromě výjimečné rychlosti a spolehlivosti je spojuje také špičkový design. Právě ten je totiž vedle spolehlivosti dalším důvodem, proč jsou vrata EFAFLEX v autosalonech tak oblíbená.

Cesta do salonu

V autosalonu STRATOS AUTO nebyla vrata EFAFLEX první volbou. Ta původní dodala investorovi jiná společnost. V praxi se však ukázalo, že nešlo o nejšťastnější volbu. Kromě pomalejšího otevírání byla zvolená vrata také poměrně hlučná a nepříliš spolehlivá. Řešení častých poruch narušovalo provoz autosalonu a nepůsobilo příjemně ani na zákazníky. Padlo proto rozhodnutí vrata vyměnit. Při výběru nového dodavatele rozhodovaly reference o spolehlivosti vrat a také jejich design.

"Naším hlavním požadavkem byla spolehlivost, proto jsme vybrali vrata EFAFLEX, která splnila i naše nároky na design. Příjemný bonus představuje tichý chod a kvalita provedení. Vše proběhlo rychle a k naší spokojenosti."
Martin Strakoš, jednatel firmy STRATOS AUTO

Design a spolehlivost vrat? Na jedničku!

Nejlépe těmto parametrům vyhověla společnosti EFAFLEX, která byla následně pověřena realizací. Ta byla velmi rychlá, měsíc po finálním zaměření se uskutečnila montáž. Zatímco celoprůhledná vrata EFA-STT oddělují přijímací místnosti a servisní prostory, vrata EFA-SST Essential byla instalována v servisní části autosalonu. Celoprůhledná vrata pro autosalony představují častou volbu. Instalací EFAFLEX EFA-STT získává klient hned několik podstatných výhod. Kromě průhlednosti a designu je to rychlost 3 m/s a také garantovaný roční počet cyklů, kterých může být až 200 tisíc. V případě této konkrétní realizace chtěl investor ukázat, co se děje v servisu, a zároveň myslel i na skutečnost, že průhlednost zvyšuje bezpečnost na obou stranách vrat. Zákazníci tak kromě prostor showroomu mohou vidět i do zázemí, kde se stále něco děje.

"Jednání probíhala rychle, stejně tak i finální rozhodnutí investora. Od počátečních jednání bylo zřejmé, že klient po předchozích zkušenostech vyžaduje garanci té nejvyšší kvality. Řada našich úspěšných realizací a kladných referencí nám pomohla uspět."
Matěj Babák, EFAFLEX

STRATOS AUTO

Společnost byla založena v roce 1994 jako autorizovaný dealer a servis společnosti IVECO.
V současnosti má více než 100 zaměstnanců
Provozuje 2 autosalony BMW
Člení se na tři divize – Iveco, BMW a Fiat Professional.
Kromě moderních autosalonů provozuje i vlastní klempírnu, lakovnu a myčku nákladních i osobních vozidel.
Od roku 2004 má zavedený systém řízení kvality ISO 9001:2008.

EFAFLEX ve STRATOS AUTO

1x vrata EFA-STT celoprůhledná, s důrazem na design. Vyznačují se nadprůměrnou rychlostí 3m/s a garantovaným ročním počtem 200 tisíc cyklů.
1x vrata EFA-SST Essential. Vrata vhodná pro průměrně frekventované oblasti.

Proč mít vrata od Efaflexu

 1. Unikátní rychloběžný vratový systém
 2. Nejrychlejší vrata na trhu
 3. Možnost výběru z 65 typů vrat
 4. Certifikace vrat pro jednotlivé segmenty
 5. Individuální velikost vrat
 6. Výroba největších vrat na trhu se zvýšenou odolností proti větru
 7. Dokonalé těsnění vrat
 8. Splnění individuálních požadavků pro každý výrobní prostor
 9. Výroba vrat přímo v České republice
 10. Spolehlivý provoz při počtu až 250 tisíc cyklů za rok
 11. Vlastní servis zajišťovaný přímo pracovníky Efaflexu
 12. Výroba většiny náhradních dílů do 24 hodin