O firmě
Jsme firmou, která ve svém oboru určuje směr dalšího vývoje. Za našimi úspěchy stojí investice do vlastního výzkumu a vývoje a přes 1200 lidí, kteří u nás pracují. Díky tomu naše vrata najdete ve více než 60 zemích světa, kde naše patentovaná řešení přinášejí měřitelný užitek. Výrobě průmyslových vrat a jejich inovacím se věnujeme téměř půlstoletí, a i proto si dnes můžete vybírat ze 65 typů vrat pro jakékoliv odvětví. Jediný výrobní závod firmy, ze kterého putují rychloběžná vrata do celého světa, je v Olší u Tábora.

65
druhů vrat
Více než 300
zaměstnanců v ČR
1,2 miliardy
roční obrat v ČR

Naši lidé

  Luděk Lhotka

  Jednatel společnosti

  Schopnost rozhodovat, jasná vize a jednání na rovinu - to jsou hodnoty, které vyznáváme a které jsou pilíři našeho vedení. Díky nim nám stále roste počet spokojených zákazníků i zaměstnanců. A roste i počet našich produktů, které jsou úspěšné po celém světě.

  Milan Šmíd

  Vedoucí personálního oddělení

  Stará se o spokojenost našich pracovníků nejen na pracovišti, ale i mimo něj. Příjemné pracovní podmínky, zajímavé finanční ohodnocení a celá řada aktivit, kde si naši zaměstnanci mohou užít zábavy a načerpat nové síly. To vše je jeho úkolem.

Jsme odpovědní

Ekonomická oblast

Hrajeme fair a důvěra je pro nás tím nejdůležitějším. Rozvoj firmy je postaven na budování dlouhodobých vztahů a respektu ke klientům, obchodním partnerům i vlastním zaměstnancům. Tato filozofie se pozitivně odráží v ekonomických výsledcích firmy i na jejím vzestupu na celosvětovém trhu.

Sociální oblast

Není nám lhostejné, kde žijeme. Okolní svět nás zajímá a chceme, aby náš region byl příjemné místo nejen k práci, ale i životu. Proto podporujeme celou řadu projektů, neziskových organizací i samospráv. Stejně tak klademe velký důraz na bezpečné pracovní prostředí a nabídku benefitů pro naše zaměstnance.

Životní prostředí

Jsme součástí moderního světa a bereme svůj díl odpovědnosti za životní prostředí vážně. Proto společnost EFAFLEX usiluje o co nejšetrnější přístup k výrobě i provozu rychloběžných vrat. Ta díky našim technologiím spotřebovávají jen nezbytné množství energie a šetří tak cenné zdroje.

Kde nás najdete?

 • EFAFLEX - CZ s.r.o.
 • Olší 55, 391 61 Opařany