TULIPA PRAHA – květinový velkoobchod

Nepřeberné množství řezaných květin, dekorační zeleně i hrnkových květin na celkové ploše 1400 metrů čtverečních, kde si zájemce může prohlédnout každou nabízenou květinu. Tak vypadá klimatizovaná prodejní plocha květin firmy TULIPA PRAHA, jedna z největších v České republice. Součástí moderního areálu, který leží v pražských Košířích, jsou i rychloběžná vrata EFAFLEX.  

Nabídka pro květinářství i floristy

Největší nabídka pod jednou střechou nezahrnuje jen květiny a dekorační zeleň, ale i floristické potřeby. Pod jednou střechou najdete vše, co potřebují klasická květinářství, ale na své si zde přijdou i nejnáročnější klienti z řad profesionálních floristů. Ti všichni si mohou nabízený sortiment v klidu prohlédnout na vlastní oči a v případě zájmu využít i profesionální poradenství. 

Při výběru vrat jsme měli několik hlavních požadavků. V prvé řadě to byla spolehlivost a dlouhá životnost vrat. Důležité pro nás bylo také to, aby vrata dobře vypadala a zapadla do moderního designu našeho expedičního místa. Proto jsme ve spolupráci s projektantem vybrali vrata EFAFLEX, která všechny požadavky splňovala, a firma navíc dokázala do designu vrat elegantně zapracovat i náš požadavek na semafor pro řízení provozu.

Pavel Kusý, jednatel společnosti TULIPA PRAHA

Rychloběžná vrata v moři barev 

Součástí moderního areálu firmy TULIPA jsou od roku 2019 i rychloběžná vrata EFAFLEX. Konkrétně se jedná o vrata EFA-SST Essential v zateplené verzi. Vrata série S totiž patří mezi ta nejčastěji instalovaná vrata jak ve velkých, tak i v menších firmách a rozhodně to není náhodou. Za popularitou těchto rychloběžných vrat stojí především jejich výjimečné výkonové parametry a také možnost úpravy designu. Jaké parametry to jsou? 

Vysoká rychlost, dlouhá výdrž a kvalitní izolace

Vrata v zateplené variantě se mohou pyšnit skvělými izolačními vlastnostmi, delší životností a také spolehlivostí. Samostatnou kapitolou rychloběžných vrat EFFALEX je rychlost jejich otevírání. V případě firmy TULIPA hrál ve prospěch vrat EFAFLEX i jejich design a možnosti jeho úprav, aby vrata dobře zapadla do moderního designu expedičního místa. Jeho součástí se tak stal i elegantní nerezový semafor s detekcí pohybu na expedičním místě. Ten signalizuje volná či obsazená parkovací místa pro dodávky rozvážející květiny, a jejich řidiči tak snadno poznají, kdy a na které parkovací místo mohou vjet. Design vrat a jejich doplňků byl o to důležitější, že vrata směřují přímo do ulice a investorovi záleželo na tom, aby vrata se semaforem reprezentovaly vysokou úroveň nabízených služeb a produktů. 

Příklad společnosti TULIPA PRAHA ukazuje, že vrata EFAFLEX jsou správnou volbou i pro menší a střední firmy. I tam totiž potřebují kvalitní vrata s dlouhou životností, kvalitní izolací a rychlým otevíráním. V tomto případě i s požadavkem na zapracování semaforu do designu vrat. Expediční místo vede přímo do veřejného prostoru, a proto byl kromě spolehlivosti jedním z požadavků i kvalitní design. 

Matěj Babák, EFAFLEX

Květiny z celého světa

A co všechno se za vraty EFAFLEX skrývá? Je to především pestrá nabídka květin přímo od pěstitelů z různých koutů světa, od Jižní Ameriky až po Afriku, ale i těch evropských. Významná část květin putuje do velkoobchodního skladu i z renomovaných květinových burz. Ty se nacházejí především v Nizozemsku a mezi nejznámější patří ty v Aalsmeeru, Naaldwijku či Rijnsburgu. Díky tomu patří nabídka řezaných květin od společnosti TULIPA PRAHA mezi nejširší na tuzemském trhu. 

Pestrá nabídka čerstvých květin a floristických potřeb není jediná výhoda, kterou TULIPA PRAHA svým zákazníkům nabízí. Je to i profesionální poradenství pro zákazníky, které se těší velké popularitě. Všichni zaměstnanci firmy, kterých je nyní přes třicet, jsou znalci květin, a dokážou tak poradit a odpovědět na každý dotaz. Poradí s výběrem květin podle konkrétních potřeb či požadavků zákazníka, ale dokážou fundovaně poradit i s tím, jak se zbavit škůdců nebo jak se bránit chorobám. 

 

TULIPA PRAHA

Květinový velkoobchod pro květinářství a floristy.
Součástí prodeje je i profesionální poradenství.
Na trhu od roku 1990.
Pestrá nabídka květin přímo od pěstitelů z celého světa a z květinových burz.
Jeden z největších tuzemských prodejců s celkovou plochou 1400 metrů čtverečních.

EFAFLEX v TULIPA PRAHA

Spolupráce od roku 2019.
Instalována vrata EFX-SST Essential.
Rychlost otevírání až 2,5 m/s.
Až 250 000 garantovaných otevíracích cyklů ročně.
Součástí vrat semafor pro řízení provozu expedice.
Sdílet

Zajímavosti

Součástí instalace vrat se stal i designový semafor, který signalizuje volná či obsazená místa pro dodávky určené k expedici květin.

Proč mít vrata od Efaflexu

 1. Unikátní rychloběžný vratový systém
 2. Nejrychlejší vrata na trhu
 3. Možnost výběru z 65 typů vrat
 4. Certifikace vrat pro jednotlivé segmenty
 5. Individuální velikost vrat
 6. Výroba největších vrat na trhu se zvýšenou odolností proti větru
 7. Dokonalé těsnění vrat
 8. Splnění individuálních požadavků pro každý výrobní prostor
 9. Výroba vrat přímo v České republice
 10. Spolehlivý provoz při počtu až 250 tisíc cyklů za rok
 11. Vlastní servis zajišťovaný přímo pracovníky Efaflexu
 12. Výroba většiny náhradních dílů do 24 hodin

Galerie

Chci vědět více