Pro studenty a školy
Dlouhodobě spolupracujeme se vzdělávacími zařízeními nejen v našem regionu. Snažíme se podporovat technické učení i formou exkurzí, praxí pro studenty nebo spolupráce na diplomových pracích. Mezi naše nejvýznamnější partnery patří Střední průmyslová škola strojní a stavební v Táboře, odkud také pochází řada našich kolegů.

Exkurze
Konkrétním studijním oborům umožňujeme návštěvu našeho výrobního závodu. Jsme přesvědčeni, že pro studenty je prospěšné zažít a vidět na vlastní oči, jak funguje úspěšná firma. A to je také může motivovat k dalšímu studiu.
Letní brigády
V době letních prázdnin studentům umožňujeme vyzkoušet si, jak se u nás pracuje. Zkušení kolegové, bezpečné a čisté pracovní prostředí a zajímavý přivýdělek – to jsou důvody, proč nemáme o brigádníky nouzi.
Praxe pro studenty
Vybraným studentům se zájmem o techniku a nové technologie dáváme možnost podrobně se seznámit s unikátními řešeními přímo v praxi. Získávají cennou možnost vidět celý výrobní cyklus od počátku až po konečný výsledek.
Diplomové práce
Jako první na světě jsme začali vyrábět rychloběžná průmyslová vrata a stále držíme vedoucí postavení v tomto segmentu. Našim klientům přinášíme měřitelný užitek, a i proto jsou naše řešení vhodným tématem diplomových prací.